698 688 787 lub 22 379 04 55 biuro@mling.pl

TŁUMACZENIA Z I NA JĘZYK PORTUGALSKI

Zaufaj specjalistom i korzystaj z naszego doświadczenia

Wycena tłumaczenia

wyc

  • Całkowicie za darmo !
  • Prześlij pliki
  • Odpowiedź do 30 minut
Sprawdź

Firma Wiarygodna Finansowo

fwf


Oferujemy przekład tekstów specjalistycznych, zwykłych oraz branżowych z języka portugalskiego na język polski oraz z języka polskiego na portugalski.

Cennik przewiduje, że jedna strona rozliczeniowa to koszt rzędu 40 złotych. Nigdzie nie znajdą Państwo niższej oferty, zatem gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i przekazujemy je odpowiedniemu tłumaczowi dziedzinowemu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na naszej stronie i skorzystania z naszych usług!

Tłumaczenia portugalski. Najlepsza cena na rynku !

Od 40 złotych za stronę 1800 znaków ze spacjami

Nie ważne jaki rodzaj tekstu masz do przetłumaczenia, cena będzie najlepsza.

Porównaj nasze ceny z konkurencją !

<

mling.pl linguaforum nowkom linguaexpress etlumacz
(1800zzs)* (1600zzs)* (1800zzs)* (1600zzs)* (1500zzs)*
od 40 zł od 59 zł od 60 zł od 49 zł od 55 zł

* Ilość znaków ze spacjami przypadająca na 1 stronę tłumaczenia (im więcej, tym wychodzi mniej stron do tłumaczenia i klient płaci mniej)

Przykład: Do tłumaczenia mamy dokument, liczący 36000 zzs.

W naszym biurze do tłumaczenia przyjmujemy 20 stron (36000zzs/1800=20str.)

U konkurencji może być to nawet 24 strony (3600zzs/1500=24str.)

Dopłacasz dodatkowo za 4 strony ! (1800 znaków to norma Unii Europejskiej)

Każde tłumaczenie wyceniane indywidualnie

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie. Końcowa cena uzależniona jest od stopnia specjalizacji tekstu, obszerności tekstu do tłumaczenia czy też wymaganego terminu wykonania. W celu zamówienia tłumaczenia prosimy przesłać do nas tekst na biuro@mling.pl , żebyśmy mogli oszacować koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. 30 minut). Złożenie zapytania jest całkowicie niezobowiązujące i darmowe.


Wycena jest całkowicie darmowa i do niczego niezobowiązująca.


Wybierz pliki

Tłumaczenia portugalski. Język portugalski jest bardzo podobny w swoich założeniach do języka hiszpańskiego, dlatego też iberyści po częstokroć łączą znajomość tych dwóch systemów językowych. Biura tłumaczeń nie zawsze mają w swoich ofertach tłumaczenia na język portugalski i odwrotnie, co dodatkowo zachęca tłumaczy do szkolenia swoich umiejętności. Tłumaczenia ze wszystkich języków, które nie wydają się w Polsce szczególnie popularne, są zazwyczaj bardzo dochodowe. Popyt na tłumaczenia z języka portugalskiego stale się zwiększa. Dość często zdarzają się również osoby z zagranicy, które zlecają przetłumaczenie tekstów polskich na język portugalskich. Standardowa cena tłumaczenia za jedną stronę A4 waha się w granicach od 50 do nawet 100 złotych. Jest to stawka niemożliwa do osiągnięcia przez tłumaczy, którzy oferują przekład z takich języków jak język angielski czy język niemiecki. Oferta edukacyjna języka portugalskiego jest w Polsce dość uboga, dlatego też tłumacze powinni odwoływać się do słowników i pomocy merytorycznych wydawnictw angielskich.