698 688 787 lub 22 379 04 55 biuro@mling.pl

O NAS

Zaufaj specjalistom i korzystaj z naszego doświadczenia

Wycena tłumaczenia

wyc

  • Całkowicie za darmo !
  • Prześlij pliki
  • Odpowiedź do 30 minut
Sprawdź

Firma Wiarygodna Finansowo

fwf


   Od 2005 roku Biuro Tłumaczeń mling.pl świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem tłumaczeń, a duże doświadczenie pozwala nam zapewniać profesjonalizm i rzetelność realizowanych zleceń. Ogromna baza sprawdzonych i doświadczonych tłumaczy to podstawa działalności naszej firmy.

Tworzymy prężnie działające biuro, które zatrudnia osoby wykwalifikowane i z zapałem podchodzące do wykonywanej pracy. Oferujemy kompleksową, rzetelną i kompetentną obsługę w dziedzinach tłumaczeń pisemnych.

Tłumaczenia przesyłane przez Klienta do biura dostają się w ręce fachowców, którzy nie tylko znają doskonale język, ale i dysponują wiedzą merytoryczną na dany temat.

Mamy doświadczenie w realizowaniu ogromnych projektów tłumaczeniowych liczonych w tysiącach stron. Wiemy, jak skoordynować działania w realizacji takich zleceń (rozdysponowanie tekstu wśród tłumaczy, program koordynowania terminologii podczas tłumaczenia, łączenie tekstu w całość, ostateczna weryfikacja całości, oddanie tekstu Klientowi).

Nasza gruntowna, specjalistyczna wiedza i profesjonalizm, konkurencyjne ceny oraz wykorzystywanie najnowszych technologii umożliwiają nam wyjście poza typową relację klient–dostawca, budując w jej miejscu długotrwałą partnerską współpracę.

Wykonujemy tłumaczenia głównie na następujące języki:

angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, czeski, słowacki, węgierski, litewski, łotewski, szwedzki, norweski, fiński, duński, niderlandzki, hiszpański, włoski, słoweński, chorwacki, serbski, portugalski, rumuński, turecki, ukraiński.

Zaufali nam