698 688 787 lub 22 379 04 55 biuro@mling.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Wycena tłumaczenia

wyc

  • Całkowicie za darmo !
  • Prześlij pliki
  • Odpowiedź do 30 minut
Sprawdź

Firma Wiarygodna Finansowo

fwf


Biuro tłumaczeń mling.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta oraz tłumacza naszego biura tłumaczeń i użytkownika serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://www.mling.pl/polityka-prywatnosci/

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Biuro tłumaczeń mling.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników serwisu www.mling.pl.
Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać naszego serwisu, oraz nie nabywać usług oferowanych przez Biuro tłumaczeń mling.pl.

Dane Osobowe

Informacje, które Użytkownik/Tłumacz powierza mling.pl, mogą zawierać dane osobowe (takie jak adres email, imię, nazwisko), dane o historii edukacji i przebiegu pracy zawodowej, dane zawarte w pliku CV, oraz informacje o wymaganiach odnośnie przyszłej pracy lub inne dane określone w formularzu rejestracyjnym lub podane przez Użytkownika w trakcie korzystania z Usług. Wszystkie te dane są podawane dobrowolnie, np. w procesie rejestracji. mling.pl określa dane, których podanie jest niezbędne w celu świadczenia Usług.

Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z serwisem mling.pl. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do mling.pl (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.)

Dostęp do informacji własnych użytkownika

Dokładamy starań, żeby dane użytkowników były adekwatne, poprawne i kompletne. Użytkownik ma możliwość dostępu do swoich danych i ich poprawiania poprzez wejście na swój profil na stronie mling.pl. Użytkownik może zamknąć swoje konto na stronie mling.pl poprzez wysłanie emaila na nasz adres. W odpowiedzi wysyłamy użytkownikowi emaila z prośbą o potwierdzenie żądania zamknięcia konta. Zwracamy uwagę, że po zamknięciu konta użytkownik traci możliwość zalogowania się lub dostępu do swoich danych osobowych. Jednakże możliwe jest utworzenie nowego konta w dowolnym czasie. Informujemy, że możemy zachować informacje związane z kontem użytkownika w naszym archiwum, w tym dla celów analitycznych oraz dla celów utrzymania ciągłości prowadzenia rejestrów.
Jeśli użytkownik nie posiada konta na naszej stronie lub chciałby skontaktować się z nami w związku ze swoimi danymi osobowymi, które nie są wyświetlane w profilu użytkownika, może poprosić nas o otwarcie, usunięcie lub zmianę danych będących w naszym posiadaniu poprzez wysłanie do nas emaila na adres poczty elektronicznej.

Bezpieczeństwo informacji

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić bezpieczeństwo informacji zbieranych lub powierzanych przez użytkownika.